Archiwum aktualności

 • Formularz zapisowy 2010

  Druk formularza zapisowego na XXVIII Piesza Pielgrzymkę z Gorzowa na Jasną Górę

   

  pobierz formularz

   

   

 • Spotkanie popielgrzymkowe

  SPOTKANIE POPIELGRZYMKOWE, dla wszystkich uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, odbędzie się  w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp. przy ul. Niemcewicza w niedzielę 27.09.2009 r. Zapraszamy na mszę św. o godz. 16.30 i spotkanie.
 • Zdjęcia grupy biało-czerwonej

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć grupy biało - czerwonej dostępnej na stronie parafii p.w. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp.

   

  :: link go galerii zdjęć ::

 • U Maryi Stóp!

  Ok. 1,8 tys. osób przywędrowało na Jasną Górę w 27. Pieszej Pielgrzymce Diec. Zielonogórsko-Gorzowskiej. Ze Szczytu jasnogórskiego swoich diecezjan witał bp Paweł Socha, biskup pomocniczy diecezji.
 • Po raz 27 wyruszyliśmy z Gorzowa na Jasną Górę

  Śpiewniczek w dłoni, identyfikator na szyi a Bóg w sercu. Wystarczy tylko sprawdzić czy sznurówki zawiązane i w drogę. 

   

  Po uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez ks. bp Stefana Regmunta - Ordynariusza diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, pątnicy pod eskortą policji udali w kierunku Santoka.

   

  Galeria zdjęć

 • XXVII Piesza Pielgrzymka

  Już jutro wyrusza Piesza Pielgrzymka.
  Zapraszamy do udziału we mszy św. rozpoczynającej XXVII Pieszą Pielgrzymkę z Gorzowa na Jasną Górę, która zostanie odprawiona w piątek z udziałem ks. Biskupa w Gorzowskiej Katedrze o godz. 6.00. Ok. pół godziny po mszy św. pielgrzymi z grup: akademickiej, biało-czerwonej, biało-niebieskiej i brązowej wyruszą w drogę na Jasną Górę.
   
   

 • Zapisy do grupy akademickiej

  Zapisy do grupy akademickiej rozpoczynaja sie 15 lipca w biurze parafialnym katedralnym przy ul.Obotryckiej 10 w Gorzowie Wlkp. w godz.19.00 - 20.00

  Serdecznie zapraszamy!

 • Zapisy do grupy biało-czerwonej

  Zadbaj o swoje życie duchowe. Na pielgrzymce? Czemu nie?
  Wyrusz w drogę z nami! Pomożemy Ci!

  Grupa BIAŁO-CZERWONA IM. SŁUGI BOŻEGO JANA PAWŁA II czeka na Ciebie! Piękne rekolekcje w drodze, na których doświadczysz miłości Boga i Maryi oraz atmosfery bratniej relacji. Niech to będzie Twój czas duchowego umocnienia.

  Pielgrzymka rozpoczyna się 31 lipca Mszą Św. w Katedrze o godz. 6.00,
  na Jasną Górę wchodzimy 12 sierpnia.
 • Zapisy do grupy biało-niebieskiej

  DO MARYI STÓP TUP, TUP...

  Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania wraz z grupą Biało-Niebieską

   

  Czy chcesz przeyżyć niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju rekolekcje w drodze??? Jeśli TAK - to zaproszenie dla Ciebie!!!

  Czekamy na Ciebie od 19 lipca 2009r. w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i po każdej Mszy św. niedzielnej.

  Zapisy przy parafii p.w. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp. (ul. Niemcewicza 35) oraz przy parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gorzowie Wlkp. (ul. Żeromskiego 22).

   - Całkowity koszt pielgrzymki: 130 zł. + 2 konserwy i dżem

   - Istnieje możliwość powrotu autokarem.

   Dodatkowe informacje w naszym biurze pielgrzymkowym lub telefonicznie:
   - Ewa tel. 601 886 584

   - Paula tel. 663 347 017

   - kl. Maciej tel. 667 865 671

 • Zapisy do grupy tęczowej

  Grupa Tęczowa z Kostrzyna nad Odrą na Jasną Górę wyrusza 29 lipca.

  Wszelkich niezbędnych informacji udziela przewodnik Grupy ksiądz Robert Tomalka z parafii N.M.P. Matki Kościoła w Kostrzynie. Serdecznie zapraszamy do podjęcia piętnastodniowego trudu pielgrzymowania.

   

  Informacje pod numerem telefonu 095 75 20 501.

  Spotkania przedpielgrzymkowe w Kostrzynie w kościele NMP Matki Kościoła przy ulicy Kard. Wyszyńskiego 2.

  Terminy spotkań to: 21 czerwca i 26 lipca, zawsze o godzinie 19.00

 • Zapisy do grupy złotej

  Tradycyjnie już 31-go lipca, w składzie Pieszej Pielgrzymki Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, wyrusza na pielgrzymi szlak Grupa Złota wychodząca z Międzyrzecza oraz Świebodzina.

  Nasze wędrowanie rozpoczynamy mszą świętą w Międzyrzeckim kościele, na którą zapraszamy także wszystkich duchowych pielgrzymów. A potem wyjście i ... wędrówka przez pół Polski, by Jasnogórskiej Pani zanieść swoje, i nie tylko swoje, podziękowania, prośby, intencje.

  Wszystkich, którzy chcą w ten sposób przeżyć część swoich wakacji, urlopu, wolnego czasu zapraszamy do naszej pieszopielgrzymkowej wspólnoty. Po każdej mszy świętej w zakrystii Kościoła pw. Jana Chrzciciela w Międzyrzeczu można zapisać się do Grupy Złotej na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z regulaminem pielgrzymki, opisem trasy, przeczytać porady dla chcących wyruszyć na pielgrzymi szlak.